חקירות אישות – מה זה בדיוק אומר?

חקירות אישות היא אחת מסוגי החקירות המסובכות, הרגישות והבעייתיות ביותר שקיימות – מצד שני, הן גם אחת מסוגי החקירות הנפוצות ביותר בשוק החקירות. חקירת אישות נפתחת כאשר אחד מבני הזוג מבחין ומרגיש כי היחסים האינטימיים ( קשר רומנטי, נישואין ועוד ) אינם כתמול שלשום, עד לדרגה כזו שהוא מחליט לפתוח בחקירת אישות כדי לבסס ולאמת את החדשות שלו. במילים אחרות, חקירות אישות יוצאות לדרך לאחר כאשר אחד מבני הזוג חושד בבגידה מצד בן הזוג שלו ומעוניין לאשר את החשדות והחששות שמקננים בו.

חקירות אישות מתבטאות באמצעות יציאה למעקבים ותצפיות אחר בן הזוג המדובר, אותם מעקבים ותצפיות שאמורים להעלות בחכתם ראיות וממצאים שיאמתו את הבגידה – או לחלופין יפריכו אותה. ומכיוון שחקירות אישות הן אחד מסוגי החקירות המסובכות ביותר, וזאת כתוצאה מן הנקודות הרגישות בהן הן נוגעות, יש לפנות אך ורק למשרדי חקירות מורשים, מוסמכים ואמינים. במילים אחרות, אם אתה זקוק לחקירת אישות, משרד החקירות הפרטיות ים חקירות, בניהולו של החוקר הפרטי הוותיק גולן פנחס, הוא המשרד לו אתה זקוק !

חקירות אישות – כל מה שאתה צריך לדעת חקירות אישות מתחילות כמו כל חקירה מסוג אחר – אבל נקודת הפתיחה של חקירת אישות היא פגיעה ורגישה באופן מהותי ביחס לאחרות כתוצאה מן הממצאים והמסקנות האפשריות שעלולות לעלות בסופה. מה זאת אומרת ? חקירת אישות נוגעת באופן עמוק למהות היחסים שבין בני זוג, בין אם הם חברים, אוהבים, שותפים עסקיים וגם שותפים לחיים, ובין אם הם הורים בעלי משפחות וילדים. חקירות אישות כה מהותיות שכן אם הממצאים וההוכחות שהן מעלות בסופן עולות בקנה אחד עם החשדות שהובילו את אחד מבני הזוג לשכור משרד חקירות שינהל עבורו חקירה כזו, החקירות בעלות משמעויות הרות גורל הן עבור בני הזוג והן עבור בני המשפחה – סביר להניח שחיי המשפחה לא יחזרו לעולם להיות כפי שהיו לפני כן.

מה שמוביל את אחד מבני הזוג לשקול ולפתוח בחקירת אישות כנגד בן זוגו הם סממנים והתנהגויות בלתי רגילים מצד בן זוגו, סממנים והתנהגויות שהחשד הראשון שעולה בעקבותיהם הוא חשד לבגידה, הפגיעה הקשה מכל בכל קשר בני זוג. הסממנים וההתנהגויות הבאים יכולים להוות בסיס חשד לבגידה של אחד מבני הזוג – היעדרות ממושכת ויומיומית של אחד מבני הזוג מן הבית – שיחות טלפון ממושכות בשעות מסתוריות – חוסר תקשורת ואכפתיות כלפי בן הזוג השני – ירידה דרסטית בחשק המיני וברמת האינטימיות של בן הזוג, ובכלל אינספור גילויי התנהגויות חדשים ולא מובנים של בן הזוג. ברגע שאחד מבני הזוג אוסף את שלל ההתנהגויות הללו, מאגד אותן ביחד ומנסה להבין את פשרן, הוא מבין שאין מנוס מפתיחה של חקירות אישות שכן ככל הנראה הוא נבגד. ואז, הרצון היחיד שמניע אותו זה לגלות את האמת אחר בן הזוג שלו. ואת האמת הזו הוא יגלה רק באמצעות שכירת משרד חקירות פרטיות שעוסק בחקירות מן הסוג הזה. משרד החקירות הפרטיות ים חקירות הוא משרד חקירות מורשה ומוסמך משרד המשפטים שמטפל בחקירות מן הסוג הזה באופן הדיסקרטי והמקצועי ביותר.

חקירות אישות – חושד בבגידה מצד בן הזוג ? פנה עכשיו למשרד חקירות !

ברגע שבן הזוג חושד בגרוע מכול, כלומר, בבגידה מצד בן הזוג שלו, הוא יפנה למשרד חקירות ויבקש ממנו שיפתח בחקירת אישות כנגד בן הזוג. בן הזוג החושד בבגידה יפנה למשרד חקירות ויקבע פגישה עם החוקר הפרטי. חשוב לומר כי תפקידו של החוקר הפרטי במקרה של חקירות אישות הינו תפקיד מפתח מהותי בניהול החקירה ובתוצאותיה – וזאת מפני שבן הזוג והלקוח מפקיד בידיו של החוקר הפרטי את גורל החיים שלו, ביחס ישיר לתוצאות וממצאי החקירה. מאותו רגע שנוצר קשר בין החוקר הפרטי לבין הלקוח, החוקר הוא מאין סוג של גואל שכן הוא המענה הישיר והזמין ביותר ללקוח בכל הקשור לסיטואציה שהפכה את החיים שלו על פיו. הוא יהיה המענה הזמין והישיר שלו במהלך כל שלב של החקירה, והוא יהיה זה שבסוף החקירה ובזמן מבחן התוצאה הסופי של החקירה יספק ללקוח החרד את שלל הממצאים וההוכחות שיסירו או יאשרו את החשדות והספקות של בן הזוג, בהם הוא היה בטוח לאורך כל הדרך הארוכה שהם עשו ביחד.

חקירות אישות – סוף אבל גם התחלה חדשה

כמו שנאמר כבר לעיל, בסוף של כל חקירות אישות , מוסר החוקר הפרטי דו"ח מסודר ומפורט של כל שלבי החקירה, ובדו"ח מוגשים ללקוח כל הממצאים וההוכחות שהחוקר הצליח לגלות במהלך החקירה כנגד בן הזוג. גם אם החוקר הפרטי אישש את כל חשדותיו של הלקוח, אין זה אומר כי חקירת האישות נגמרה. למעשה, מדובר בסוף שהוא רק התחלה של הליך חדש. לקוח שהחוקר הפרטי שלו בישר לו על בגידה מצד בן הזוג שלו, ככל הנראה לא ירצה להישאר עם בן הזוג שלו ויפתח בהליך גירושין ממנו. גם בהליך זה לחוקר הפרטי יש תפקיד חשוב – וזאת שכן במדינת ישראל, מדינה שבה אין הפרדה בין הדת למדינה ומדינה בה חתונות מתבצעות בבית הדין הרבני – לייצג את הלקוח שלו בבית הדין הרבני, ולאורך כל הדרך הלא קלה הזו שנקראת גירושין, יהיה עליו להיות לא רק חוקר פרטי, אלא גם חבר לשעת צרה וכתף תומכת שתהיה לו שם למשענת ולכל מה שיצטרך. במילים אחרות, חוקר פרטי אינו רק חוקר פרטי, אלא גם חבר לשעת צרה ועזר ללקוח שסמך עליו את אמונו. רמת החוקר הפרטי ואופן תפקודו מהווים תפקיד מפתח במהלך חקירה ואין שום ספק כי חקירות אישות יכולות לקום וליפול על רמת החוקר. לפיכך, אם החלטת לפתוח בחקירת אישות, אסור לך להתפשר אלא ללכת אך ורק על הטוב ביותר. ובמקרה הזה של חקירות אישות – לשכור את שירותי החקירות של ים חקירות של החוקר הפרטי הוותיק גולן פנחס. משרד החקירות הפרטיות ים חקירות הינו משרד חקירות מורשה ומוסמך משרד המשפטים במטפל בחקירות אישות באופן הדיסקרטי והמקצועי ביותר.

מעוניינים לשמוע עוד? השאירו פרטים!
מאמרים נוספים באתר
אתיקה מקצועית

אתיקה – "כתורת המידות, מנסה להתחקות אחרי מהות הערכים החיוביים והמוסריים בכלל ולהוכיח את תקפותם, ובנוסף את מכלולי התקנות, המנהגים והדעות המיוחדים לחברות או לקבוצות

קראו עוד »

סעיף 2 (3) לחוק הגנת הפרטיות תשמ"א (1981) קובע בין היתר כי "צילום אדם כשהוא ברשות היחיד" מהווה פגיעה בפרטיות. בסעיף 18 (2) לחוק זה

קראו עוד »
הפרת סודיות

במסגרת עבודת החוקר הפרטי, הוא נדרש גם להשיג פרטים מסוימים אודות אזרחים שונים. קיימים פרטים חסויים על כל אזרח וזאת משום צנעת הפרט. חוק הגנת

קראו עוד »
מעקב כפול

יצחק ביקר במשרדנו וביקש להזמין מס' ימי מעקב אחר אחד מעובדיו הבכירים. לדבריו לאחרונה הגיעו אליו ידיעות אנונימיות לפיהם אסף העובד מס' שנים עבורו, החל

קראו עוד »
מעבר לווטאספ
1
זקוקים לעזרה?
היי, שמי גולן, מנהל משרד ים חקירות, ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה.
Call Now Button